Święta Geometria i piramidy. Jak przedstawić świadomość człowieka kilkoma kształtami?

Święta Geometria i piramidy. Jak przedstawić świadomość człowieka kilkoma kształtami?

image_pdfimage_print

Kamil: Czytam drugi tom książki autorstwa Drunvalo Melchizedek pt. „Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia” i podzielę się jednym infem. Było przedstawienie ludzkiej świadomości pod postacią kół i kwadratów, jak ktoś jest w temacie to mega, jak nie to wkleję szerokie info na spokojnie, bo naprawdę jest to ważne. Mocno przykuł mnie motyw odnośnie piramidy, był rozdział zatytułowany „Witruwiusz a wielka piramida”. Ona zawiera w swojej geometrii trzy poziomy świadomości i jeden z nich jest przeznaczony jakby dla nas, dla ludzi żyjący w drugim wymiarze świadomości (niestabilnym), ludzie tkwiący w matrixie żyją w pierwszym jak aborygeni, czyli stabilnie z wyłączonym systemem energetycznym (podatność na manipulacje i sugestie jako fundament życiowy). Opisany był motyw do czego służyła piramida… Dawniej adepci uczyli się dwanaście lat teorii tajemnej wiedzy lewego oka Horusa i dwanaście lat prawego. Po tym cyklu doświadczali praktyki i tu uwaga – po wtajemniczeniu w to, co jest poza ziemią i poza samym człowiekiem, jeden z adeptów zajmował miejsce w sarkofagu, przykrywali go. Dolny korytarz mający 30m w głąb ziemi zawiera tzw. czarne światło/czarną energię, taki rodzaj światła przez odpowiednie kanały przepływa spiralą albo złotej proporcji, albo spiralą fibbonaciego (jedna jest męska, druga żeńska), to samo dotyczy białego światła. Jedna część światła jest absorbowana w tzw. komnacie króla, druga odbijana, w efekcie tworzy się pięciocentymetrowy strumień energii, który pod kątem 45 stopni przedostaje się do sarkofagu i przenika przez tył głowy adepta łącząc się z szyszynką, wtedy adept doświadcza wyjścia z ciała i otrzymuje tzw. świadomość chrystusową, która ma trzeci poziom. Po dwóch do czterech dni osoba ta wraca z powrotem do ciała, odprowadzają ją do tzw. komnaty królowej by zregenerować organizm oraz utrzymać pamięć tego doświadczenia by mogła przekazać tą wiedzę dalej. Opisałem w skrócie bez szczególnych detali.
Co powiecie na ten temat? Książka jest z tego roku, a gość który ją pisał, miał podobno kontakt z Totem i przekazał mu tą wiedzę. Trochę kontrowers, ale siatka i grafika Leonarda Da Vinci, Ankh i same parametry piramidy są ze sobą połączone i tworzą jeden konkretny wzór kilku świadomości na raz dokładnie opisane i bez kitu daje szersze spojrzenie na życie, plus synergia typu ziemia/księżyc itp. Jak dla mnie to jest zrozumienie własnej świadomości, przejścia do wyższej przy pomocy OOBE by po śmierci wiedzieć co dalej robić, tak ja bym to interpretował. Zgadzacie się z tą teorią czy nie do końca? A może da się ją jakoś podważyć?

Piramida

Piramida

Piramida

Piramida

 

Paulina: Wygląda naprawdę ciekawie.

 

Leszek: A mógłbyś tą książeczkę udostępnić dla wszystkich w wersji PDF?

 

Kamil: Jak znajdę tom pierwszy i drugi w PDF to wiadomo, że udostępnię, na chwilę obecną nie znalazłem, będę poszukiwał w Internetach.

 

Norbert: Za 2 tyg. do Egiptu… zamknę się w sarkofagu i dam znać… piramidy nadal skrywają tajemnice… teoria ciekawa.

 

Max Love: Lubię Egipt, ich kawa z tygielka, sok z trzciny cukrowej, jedzenie uliczne i ta energia. :) Kiedyś za chyba 800zl na tydzień poleciałem. Na piramidę wejdź, potem co najwyżej na 24h do aresztu. :)

 

Kamil: Miejsce jest bardzo ciekawe, co prawda nie byłem, ale nie wykluczam zwiedzenia go, sama piramida od x lat mnie intrygowała, i ta gra „Faraon”, z pierwszego kompa screena zachowałem, ma on z paręnaście lat chyba. :p

Piramida

 

 

Kamil: Jedna z moich ulubionych. ;]

 

Kamil: http://swietageometria.info/podstawowe-pojecia?start=6

 

Kamil: http://swietageometria.info/ksiazki-w-j-polskim

—————————-

Wpis pochodzi z grupy wyjątkowych osób zajmujących się poszerzaniem świadomości.

Spodobało się? Udostępnij znajomym, niech świadomość się poszerza <3 <3 <3

banner 600x600 amazona blog

Comments

comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *