Czy poziom świadomości ludzi wzrasta?

Czy poziom świadomości ludzi wzrasta?

image_pdfimage_print

Kamil: https://www.youtube.com/watch?v=vWCBV6qxh_c&feature=share

 

Kamil: Teraz mi przyszło do głowy, że to może my podnosząc poziom świadomości rezonujemy z planetą, więc i ona może wejść w nową fazę, działanie obustronne. Ona rezonuje z nami my z nią. Znaczy Ameryki nie odkryłem, ale chodzi mi o to, że to podnoszenie się poziomu świadomości ludzi mogło spowodować możliwość wejścia w nową fazę planety.

 

Leszek: …dziwna sprawa, ja zauważyłem, że wraz ze wzrostem tego rezonansu to ludzie coraz bardziej dziczeją i coraz bardziej wracają do epoki jaskiniowej – walka o przetrwanie, samice, mięcho itp.

 

Kamil: Tak? Ja tego nie zauważyłem, wręcz odwrotnie… znaczy wiesz coraz więcej ludzi szuka… a jak szuka to i potyka się… np. dieta paleo haha, czyli mięcho i jaskinie. ;]

 

Mateusz: W życiu bym nie powiedział, że poziom świadomości ludzi wzrasta.

 

Kamil: No, jak się spojrzy na niektóre jednostki to wręcz przeciwnie haha, ;] ale ogólny chyba wzrasta, tak całościowo patrząc…

 

Mateusz: Jeśli chodzi o ogólny to bym powiedział właśnie cytując kolegę „stara magia umiera, wystarczy się rozejrzeć jeśli ktoś ma oczy…”.

 

Leszek: No, ja dokładnie w ten sam sposób to widzę.

 

Mateusz: Ostatnio miałem trochę rozkminę jeśli chodzi o umieranie mitów i chyba muszę zacząć jeździć tam, gdzie nadal żyją.
Nie na stałe, nie to jest celem, ale by czerpać i przesuwać bariery może… a może nie, sam nie wiem. :)

 

Kamil: Leszek, to znaczy jak?

 

Leszek: Ludzkość chyli się ku upadkowi.

 

Kamil: No jest to niewątpliwie jakiś czas przemian, cała masa ludzi ucieka od religii, np. cała masa ludzi chce walczyć z systemem, chce żyć prosto i naturalnie, ale z drugiej strony sporo jest dalej fanatyków, którzy trzymają się swoich uklepanych poglądów pomimo wszelkich przekazów.

 

Mateusz: Pewnie kwestia punktu siedzenia.

 

Kamil: Ano zapewne…

 

Ksenia: Jeżeli chodzi o Jednostki to tak zgadzam się z Kamilem, też zauważyłam, że ludzie zaczynają się budzić, ale i wpadają w panikę pt. zaczynam wariować. 😀 Jednak każdy na swój sposób, możliwe iż są podobieństwa, ale ich jeszcze nie zauważam. Inni zaczynają znowu panikę, ale tym razem w kierunkach, o których piszecie powyżej. „Nowe’” istoty rodzą się, inne budzą, uciekają w zależności od chęci. 😉 Myślę, że fajnie jest obserwować na sobie jak, co na nas działa, :) a później obserwować innych. Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio zaczęłam stawać jako trzecia/szósta osoba w danej sytuacji, pomimo że jestem w towarzystwie czterech osób. Ha to serio zabawne.

—————————-

Wpis pochodzi z grupy wyjątkowych osób zajmujących się poszerzaniem świadomości.

Spodobało się? Udostępnij znajomym, niech świadomość się poszerza <3 <3 <3

banner 600x600 amazona blog

Comments

comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *