Przynajmniej 10 wniosków z eksperymentów ze śnieniem. Lista.

Przynajmniej 10 wniosków z eksperymentów ze śnieniem. Lista.

image_pdfimage_print

Marcin: Witajcie

Niedługo będę organizować kursy na temat świadomych snów, podróży astralnych oraz kładzenia kart Tarota. Na dole wstawiam program. Czas trwania będzie wynosił około 2 – 3 godziny dziennie. Zamkniemy się w dwóch dniach. Ciężko mi określić datę wydarzenia, ponieważ wcześniej muszę zebrać grupę osób. Miejsce docelowe to Ruda Śląska. Koszt będzie się wahać w przedziale 200 – 300 zł. Co o tym sądzicie?

 1. Osiągnięcia dzięki świadomemu śnieniu oraz podróżom astralnym:
  – Zwiedzanie interesujących wymiarów i przestrzeni.
  – Uaktywnianie wiedzy o nas samych z tego i innych wcieleń oraz o innych ludziach.
  – Dowiemy się, co możemy zmienić pod wpływem tego typu doświadczeń w swoim obecnym życiu.
  – Jak poznać związki karmiczne przenoszące się z poprzednich wcieleń.
  2. Rozwinięcie technik pozwalających zapamiętywać nam sny w prosty i szybki sposób:
  – odzyskiwać świadomość podczas snów;
  – oraz w jaki sposób możemy podróżować astralnie.
  3. Praca nad aspektami negatywnymi w czasie trwania snów – wiele prostych technik:
  – Praca nad docieraniem i naprawą do aspektów nam szkodzących, niesprzyjających.
  – Jak poznać w snach po zachowaniu oraz symbolice otoczenia w snach oraz stwierdzić co należy zmienić w naszym życiu realnym by być szczęśliwym.
  – Jak kreować rzeczywistość w przestrzeni niefizycznej, by potem wydarzenia te zamanifestowały się w życiu realnym.
  -W jaki sposób odnajdywać ważne sentencje życiowe, które pomogą nam uregulować nam nasze życiowe sprawy.
 2. W jaki sposób możemy odkryć i zwiedzić różnorakie częstotliwości niefizyczne by poznać lepiej strukturę wszechświata.
  – Jak prosić naszych opiekunów duchowych by pokazali nam przeznaczenie naszej życiowej drogi.
  – W jaki sposób pozbyć się natręctw myślowych związanych z wszelakimi dręczącymi nas sprawami.
 3. W jaki sposób Tarot pozwala nam wnikać i rozwiązywać nasze problemy. Czego możemy dowiedzieć się od Tarota. Nauka stawiania odpowiednich rozkładów. Nauka znaczenia kart.

 

Marcin: Nie wiem czy warto, jak chcesz możemy pogadać na prix, tam ci wyjaśnię wszystko, powiem w skrócie, że to chora kobieta, a nie chcę juz czytać jej wypocin.

 

Leszek: Ta chora kobieta, a o kim Marcin piszesz???

 

Norbert: Mówiłem mu usuń komentarz haha… była pewna sprawa, widać Marcin lubi sam stwarzać dyskusyjne płaszczyzny…

 

Kamil: To co oferujesz idzie samemu osiągnąć, brać hajs za takie rzeczy to masakra po prostu.

 

Norbert: To są indywidualne sprawy za co kto bierze hajs i za co kto płaci ten hajs… co nie znaczy, że się z Tobą nie zgadzam… ale wszystko idzie osiągnąć samemu i za wszystko można płacić…

 

Max Love: Wszystko można samemu osiągnąć i wyborem osobistym jest wybór drogi. Od lat obserwuję to jak osoby uważają, że wszystko co związane z rozwojem duchowym powinno być za free, a co związane, np. z rozwojem biznesowym itp. może być płatne. A przecież osoba zajmująca się rozwojem duchowym w szerszym wymiarze w to co dalej przekazuje innym włożyła swój czas i energię, i ten czas i energia nie poszły wtedy w budowanie materialnego bezpieczeństwa.

 

Kamil: Ja bym takie rzeczy w formie daru podał w rozmowie itp., pieniędzy za to bym nie wziął… Dla mnie cenniejszą zapłatą jest czyjeś zadowolenie i moja satysfakcja gratis.

 

Max Love: A jeśli ktoś większość czasu przeznacza na rozwój duchowy, to dając to wszystko za darmo skąd ma mieć na życie, jedzenie itd.? Bo biznesmen nie daje szkoleń za free, o ile w ogóle daje.

 

Kamil: Według mnie nie można na czyjejś niewiedzy czy niezrozumieniu zarabiać, prawdziwy nauczyciel czy mędrzec nic nie bierze za nauczanie innych.

 

Norbert: Utopijne spojrzenie na świat… jeśli jest ktoś kto ma pieniądze i chce je wydać to w czym problem… ja nie mam, więc nigdy bym nie zapłacił za nic związanego ze świadomością… jak ktoś ma nadmiar niech płaci… żyjemy w czasach pieniądza… rozumiem o co chodzi i zgadzam się z Tobą… ale nie można zakazać lub negować systemu… ucz mnie ja CI zapłacę… podaż popyt… problemem jest jeśli osoba nie mająca wyboru, gdy jej życie zależy od pewnej sprawy, za którą trzeba zapłacić, a ona nie ma pieniędzy… np. drogie leczenie niektórych chorób…

 

Kamil: Lepiej już kupić odpowiednie źródła wiedzy i zdobyć zrozumienie samemu, jak od osób trzecich to kupować za te setki, co były wspomniane w poście, za TAKI hajs idzie konkretne skarby kupić, nie wiem, mnie by było dziwnie sprzedawać taką wiedzę… Wolałbym pożyczyć, ewentualnie dać źródło z wiedzą by osoba sama to wciągnęła, mam takie zdanie, jakościowo lepiej nawet przyswaja się wiadomości itp., no ale jak ktoś chce mieć z tego zarobek to ma do tego prawo, grunt by było to empatyczne na bazie filantropii.

 

Leszek: …ciężko tutaj was oceniać, ale ewidentnym faktem jest to, że Jezus robił to za darmo i też nawet teraz tak się da. Za przykład mogę podać siebie. Wystarczy znaleźć sobie jakąś dobrą, normalną pracę na max osiem godzin. A po pracy to literatura, medytacja, OOBe i wszystko inne związane z EZO i rozwojem. Mnóstwo materiałów jest na chomikuj.pl, trzeba wybierać te najbardziej wartościowe – dusza zawsze podpowiada, które to są. A jeżeli czegoś tam nie ma to można zakupić w wersji papierowej lub ebook. Wcale drogie nie są, koszt. ok. 40zł za naprawdę dobry materiał, to nie są żadne pieniądze tylko inwestycja, która zwróci się w przyszłości. 😉

 

Norbert: Ale ludzie zrozumcie jedną rzecz… po cóż oceniacie kogoś… ma ktoś hajs i chce płacić to płaci… nie chce, robi to sam… ludzie lubią płacić… szkoła była za darmo to się nie chce, później się płaci za kursy, bo to daje motywację… ludzie teraz płacą nawet za bieganie… są rzeczy, których kupić się nie da… sam jestem zwolennikiem uczenia takiego czegoś za darmo… ale to, że ktoś chce płacić to jego sprawa…

 

Max Love: Z perspektywy ponad 10 lat duchowości biznesów i artu to wiem, że warto zapłacić i nie odkrywać na nowo tego, co można dostać od reki. A potem i tak praktyka czyni mistrzem, a tej już się nie da kupić. :)

 

Damian: Nie ukrywajmy, pieniądze są potrzebne (a że na samo słowo większość reaguje obiekcją to inna sprawa), ja bym bardziej się skupił na etyce prowadzącego.

 

Marcin: Dziękuję za słowa wsparcia, chcę także wyjaśnić tym, co twierdzą, że nauczanie duchowe powinno być za darmo, że ja nie mam się za żadnego nauczyciela duchowego, czy mędrca, który będzie wybierał wam drogę życia…

—————————-

Wpis pochodzi z grupy wyjątkowych osób zajmujących się poszerzaniem świadomości.

Spodobało się? Udostępnij znajomym, niech świadomość się poszerza <3 <3 <3

banner 600x600 amazona blog

 

Comments

comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *