Odzyskanie świadomości w rzeczywistości. Przebuuudzenie.

Odzyskanie świadomości w rzeczywistości. Przebuuudzenie.

image_pdfimage_print

Norbert: Jakby tak łatwo było odzyskać świadomość w rzeczywistości, jak we śnie 😛 czyli się przebudzić 😉 Przebudzenie… czyli odzyskanie świadomości w rzeczywistości… Świadomość w rzeczywistości to świadomość o pewnej gęstości. Biorąc pod uwagę zwykły sen, w nim także posiadamy świadomość… świadomość senną. Sen jest tylko i wyłącznie naszą projekcją, którą sami tworzymy… następnym krokiem jest odzyskanie świadomości we śnie… czyli sprowadzenie świadomości z rzeczywistości do snu… jest to zastąpienie świadomości, zmiana gęstości świadomości… także poszerzenie świadomości… my nie odzyskujemy świadomości tylko ją zmieniamy. Podobnie jest w świecie rzeczywistym. Można wnieść świadomość rzeczywistą na świadomość prawdziwą, gdyż rzeczywistość nie jest prawdziwa. To jak zmieniamy świadomość we śnie i nagle doznajemy ogromnego szoku, zdziwienia, fascynacji, jest kluczem do zrozumienia zmiany gęstości świadomości w naszym świecie, który także jest snem. Żyjąc we śnie, spotykając ludzi, rozmawiając z nimi, nie zdajemy sobie sprawy ze snu. Po odzyskaniu, a raczej transformacji świadomości na wyższy poziom dostrzegamy banalność snu i możliwość większego go kontrolowania. Podobnie jest w świecie realnym, gdy człowiek odzyska, a raczej zmieni świadomość rzeczywistości na świadomość prawdziwą, dopiero wówczas dozna przebudzenia i dowie się, że to także jest pewien rodzaj snu, który także możemy kontrolować. Inna gęstość inna świadomość. Oczywiście dużo trudniej jest się przebudzić w rzeczywistości niż we śnie. Nakreślam tylko podobieństwa i kolejną fraktalność stanu rzeczy.

 

Anna: …Te cięcia ostre…. to takie momenty właśnie… ostre dla mnie… a kto ciął jest pytanie :P) lol… hahaha … dokładnie… FRAKTALNOŚĆ STANU RZECZY! 😀

 

Norbert: Nie wiem czemu w miejsce przecinków stawiam trzykropki… w ogóle zamiast kropek i czegokolwiek to stawiam trzykropki… także… kto… ciął… ten… wie…

 

Józef: Wiem o czym mówisz. Da się to osiągnąć poprzez obserwację bez osądu i wstrzymanie się od własnych projekcji. Tylko wtedy widać, jak wszystko jest zatopione w iluzji.

 

Max Love: I żyjąc sen i śniąc sen jest świadomość obserwatora, jak ją włączysz śniąc sen to masz świadomy sen. Gdy jest się jednym ze zdarzeniami, wtedy nie ma tej świadomości obserwatora zbytnio.

—————————-

Wpis pochodzi z grupy wyjątkowych osób zajmujących się poszerzaniem świadomości.

Spodobało się? Udostępnij znajomym, niech świadomość się poszerza <3 <3 <3

banner 600x600 amazona blog

Comments

comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *