Jak działa Święty? Działanie na większą skalę.

Jak działa Święty? Działanie na większą skalę.

image_pdfimage_print

Joanna: Byłam dziś na spacerze w nadziei, że znajdę odpowiedź na to, co dalej robić ze swoim życiem… i natknęłam się na rozmowę handlowców na targu, jak jeden mówił do drugiego: w tym pokoleniu nie ma świętego, te pokolenie jakieś przekłamane jest… w zeszłym był papież Jan Paweł II, zawsze ktoś był, a teraz???? Gdzie się podziali ci święci??? o_O

 

Gary Alan: Wszyscy są święci albo nikt nie jest, JP II niczym się nie wyróżniał. 😉

 

Joanna: Też tak pomyślałam…. tylko ciekawe jak tym razem zrobimy coś, co wpłynie na świat…

 

Ksenia: A co znaczy w ogóle słowo „święty” to kolejne majestatyczne słowo, które daną osobę wyróżnia na tle innych. Karol Wojtyła po prostu robił to, co mu w sercu grało, Znalazł sposób na rozpowszechnianie w taki akurat sposób tego, co z nim rezonowało. Święty to tylko określenie, a że ludzie kurczowo się go trzymają to inna kwestia. Może oni nie zastanawiali się nad świętością a nad sposobem bycia, czynienia tego, co jest w sercu. Sam uśmiech, prostota, spojrzenie Karola Wojtyły było, jest kojące hah. Ściskam Was Mocno. :* (Lubię się tulić, hah).

 

Joanna: Święty nie święty… chodzi chyba o to, żeby zrobić coś na większą skalę w końcu… :>

 

Ksenia: Robią coś w sposób czysty, bezinteresowny, to juz jest wielka skala. W ogóle beznadziejne myślenie z tą skalą. Czy serce ma skalę?

 

Joanna: Ale chodzi o społeczne sprawy, nie mówię, że wszystko inne jest mniej ważne, jest ważniejsze nawet.

 

Joanna: Ale nie dzieje się nic na większą skalę, takiego z mocą.

 

Ksenia: Kurwa mać. Pierniczcie media, to co ktoś powiedział. Moc jest w Tobie!! To Ty wysyłasz daną energię. Beznadziejne myślokształty widzę… brr. Tak czy inaczej, to co chcecie Jest w Was. Wystarczą małe rzeczy – one działają cuda.

 

Joanna: Teraz ja „Kurwa mać”!!!!!!! 😀 😀 😀 Nie tylko Ludzie powinni się połączyć, ale pomysły też!!!!!!!!! Nie może być działania bez refleksji, nie może być refleksji bez działania, nie może być działań na większą skalę bez działania w otoczeniu swoją energią, itp. itd.

 

Joanna: Ale gniewanie się na sposoby w jaki działają inni, przeszkadza im w działaniu, a mamy się łączyć.

 

Joanna: To też jest działanie energią, to w jaki sposób przekazujemy swoją prawdę.

 

Ksenia: Z mediami rozchodziło mi się o to, że tworzą coś jednocześnie zakrywając coś innego. :) Mówiąc media myślę ogólnikowo… Czy ja się gniewam? Nie. Wyrażam swoje zdanie. Jak na razie to mój komentarz Just Tobie przeszkadza. Ludzie to pomysł, więc jak dany pomysł ma się łączyć bez człowieka? Kurcze nie wiem, co nie może, nie chce mi się projektować w tym temacie i tak już za dużo projektuję, hah. :)

 

Norbert: https://www.youtube.com/watch?v=Rf1Figi-_qU

—————————-

Wpis pochodzi z grupy wyjątkowych osób zajmujących się poszerzaniem świadomości.

Spodobało się? Udostępnij znajomym, niech świadomość się poszerza <3 <3 <3

banner 600x600 amazona blog

Comments

comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *